Program magazynowy – czy warto?


Nieważne czy jesteś właścicielem małej czy średniej firmy, znajdujący się w ofercie -> http://www.lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy/ program do zarządzania magazynem to świetne rozwiązanie dla każdej firmy zajmującej się handlem. Łączy w sobie funkcje sprzedażowe z magazynowymi, dzięki czemu umożliwia kompleksowe zarządzanie fakturami, rachunkami, paragonami, a także różnego rodzaju dokumentami i zamówieniami. Co więcej pozwala na import i eksport danych i obsługę faktur seryjnych i abonamentowych. Ponadto, automatyczne wysyłanie do klientów faktur w formie elektronicznej wyda się ogromną zaletą dla każdego przedsiębiorcy, który zdecyduje się na ten zakup tego programu.

Ile kosztuje program magazynowy? Przykładowy cennik przedstawia się następująco:

Firma daje także możliwość dokupienia do programu magazynowego modułu produkcji i montażu w cenie 200zł.

Obowiązkowy wydatek to dożywotnia licencja, która w tym przypadku połączona jest z rocznym abonamentem na aktualizacje – 400zł, odnowienie rocznego abonamentu na aktualizacje kosztuje 150zł,

Istnieje także możliwość wykupienia pakietu pomocy technicznej. Do wyboru roczny abonament na pomoc mailową – 150zł i telefoniczną oraz na zdalną z szybszym czasem reakcji – 400zł i ich odnowienie za 150zł.

Koszt szkolenia i wdrożenia zaczyna się średnio od 1500zł za całość.

W jaki sposób wybrać program magazynowy do własnej firmy?

Zanim przystąpi się do zakupu programu magazynowego najlepiej pobrać jego darmową wersję demonstracyjną, którą firma Lefthand oferuje na swojej stronie na 35 dni. Pozwoli to niemal w pełni zapoznać się z jego możliwościami, ponieważ wtedy testujemy wszystko, co chcemy przez dość długi okres czasu. Przedstawienie programu magazynowego i każdego innego przez przedstawicieli firm jest najczęściej krótkie. Decydując się warto wziąć pod uwagę jego intuicyjność i łatwość w obsłudze. Istotna będzie także możliwość aktualizacji i dalszego rozwoju całego oprogramowania. Przed zakupem warto sprawdzić, czy producent wydaje na bieżąco aktualizacje produktu z powodu zmian lub do wspierania nowych urządzeń i systemów operacyjnych. Najlepszym rozwiązaniem wtedy jest zakup abonamentu.

Program magazynowy – cennik
Oferta Cena netto
Dożywotnia licencja razem z abonamentem na aktualizacje przez cały rok kalendarzowy 400zł
Ponowny zakup abonamentu na aktualizacje w kolejnych latach 150zł
Roczny abonament na pomoc techniczną, telefoniczną i mailową 150zł
Roczny abonament na pomoc techniczną, natychmiastową i zdalną 400zł
Ponowny zakup abonamentu na pomoc techniczną w kolejnych latach 150zł
Dodatkowo możliwy zakup modułu produkcji i montażu 200zł
Szkolenie z zakresu obsługi programu magazynowego 1000zł/7h/1os.